لوگو مشکی

قصه موفقیتت
رو با ما شروع کن

ما ۹۶٪ موفقیت تورو تضمین می کنیم
%۹۶

درصد آرزوهات رو
محقق شده فرض کن

قراردادهای محدود،
شانس پذیرش نامحدود

ما با تیم Give Me Visa در سال گذشته ٪۹۶ از همراهان‌مون رو به آرزوهاشون در زمینه مهاجرت تحصیلی ، ویزای تحصیلی و… رسوندیم. یکی از مهم‌ترین رازهای موفقیت ما، محدودیت در تعداد قراردادهامون هست، این امر باعث می‌شه تا پتانسیل تیم، برای قراردادهای موجود، در بالاترین حد ممکن نگه داشته بشه.

چقدر ظرفیت باقی مونده؟

ظرفیت باقی مانده
۱۹
ظرفیت باقی مانده
۲۸
ظرفیت باقی مانده
۶
ظرفیت باقی مانده
۳۵
ظرفیت باقی مانده برای کارشناسی
ظرفیت باقی مانده برای کارشناسی ارشد
ظرفیت باقی مانده برای دکترا
ظرفیت باقی مانده برای پزشکی و داروسازی
ظرفیت باقی مانده
۶
ظرفیت باقی مانده
۳۵
ظرفیت باقی مانده برای دکترا
ظرفیت باقی مانده برای پزشکی و داروسازی

اگر می‌خوای تو هم یکی از اون‌ها باشی...

می‌تونی از خدمات مشاوره مهاجرتی رایگان ما استفاده کنی

نمونه پذیرش
نمونه‌هایی از جزئیات رزومه‌های تحصیلی موفق سال گذشته در موسسه مهاجرت تحصیلیGMV

ما چطور می‌تونیم
بهت کمک کنیم؟

مهاجرت تحصیلی مسیر زمان‌بر هست که جزئیات زیادی هم داره که در هر مرحله، باید این جزئیات رعایت بشن. وجود یه کارشناس و راهنمای حرفه‌ای در این راه می‌تونه درصد موفقیتت رو بالاتر ببره و تیم ما از صفر تا صد کارهای مهاجرت تحصیلی و مهاجرت بدون مدرک زبان رو با تیمی مجرب، برای شما انجام می‌ده.
 
 

آلمان

هلند

انگلستان

برای مهاجرت تصمیم بگیرید
کشور مقصد را متناسب با شرایطتون انتخاب کنید
برای دانشگاه‌های مورد نظر اپلای کنید
پذیرش دانشگاه را دریافت کنید
بورسیه شوید
ویزا بگیرید
چمدان‌های خود را آماده کنید و آماده‌ی ماجراجویی شوید

با مشاوره مهاجرتی رایگان، اولین قدم مسیرت رو بردار

یک مشاوره تخصصی و رایگان با کارشناسان تیم ما، که به شما کمک می‌کنه دید واقعی درباره کشورهای مناسب، رشته‌های مرتبط و بودجه لازم برای مهاجرت تحصیلی و ویزای تحصیلی به دست بیارید.
سوالات متداول در مورد مهاجرت تحصیلی
شما در مراحل اولیه کار می‌تونید بدون مدرک زبان اقدام کنید. چرا که اقدام زودتر، در کال‌های اول هر دانشگاه، شانس پذیرش شما رو بالاتر می‌بره. و به این ترتیب هم کارهای اپلای شما شروع شده و پیش می‌ره هم فرصت بیشتری برای آمادگی زبان دارید.
شما می‌تونید در مشاوره رایگان ما شرکت کنید، بر اساس شرایط‌تون بهترین پیشنهادات مهاجرت تحصیلی رو بگیرید تا مسیر براتون روشن بشه. وقتی مهلت شما و سطح زبانی که نیاز دارید در مشاوره تخصصی مهاجرتی مشخص شد، در مرحله بعدی می‌تونید به صورت رایگان زبان‌تون رو تعیین سطح کنید تا ببینید به مهلت‌ها می‌رسید یا نه.
بودجه شما بستگی به فاکتورهای متفاوتی داره. از جمله مقطعی که می‌خواین اقدام کنید، رشته و کشوری که مد نظر دارید، رزومه تحصیلی که دارید و… برای اینکه یک دید واقعی درباره مسیر مهاجرتی‌تون به دست بیارید، می‌تونید از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید. در مجموع حداقل بودجه 500 میلیون تومان به بالا رو باید برای مهاجرت تحصیلی در نظر بگیرید.
اول از همه باید شرایط شما ما بررسی کنیم و به صورت کلی، هر دانشجو امکان اخذ بورسیه‌های یا فاند‌های دانشجویی دارد، به عنوان مثال بورسیه‌های Merit Base  بر اساس شایستگی فرد از نظر علمی می‌باشد مثل: سطح زبان، مقاله، آزمون GRE، دانش رشته یا نرم افزار و … که این شرایط امکان اخذ بورسیه های علمی برای شما به وجود می‌آورد
بله، در کشوری مثل ایتالیا این امکان دارید که از بورسیه استانی ایتالیا استفاده کنید که ربطی به شرایط تحصیل شما ندارد و بر اساس شرایط مالی سرپرست خانواده شما می‌باشد. شما بابت این بورسیه تحصیل رایگان و سالانه ۷۵۰۰ یورو دریافت می‌کنید.
اقدام زودتر، شانس پذیرش شما رو بالاتر می‌بره. اما در نهایت، حداقل باید 3 ماه قبل از شروع ترم، برای اپلای اقدام کنید.
پاسخ این سوال بستگی به فاکتورهای دیگه‌ای، از جمله کشور مد نظر و مقطع شما داره. اما در نهایت معمولا می‌شه برای متقاضیان زیر 40 سال، راهی برای مهاجرت تحصیلی پیدا کرد.
گپ تحصیلی رو می‌شه با نوشتن یه رزومه خوب، توجیح کرد، و بعضی کشورها با گپ تحصیلی مشکلی ندارند. پس نگران گپ تحصیلی‌تون نباشید.

مشتریان درباره موسسه مهاجرت تحصیلی گیومی‌ویزا چه می‌گویند؟

برای پر کردن فرم درخواست مشاوره کلیک کنید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مشاوره گیو‌می‌ویزا است.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.